PAINTBALL Žilina
fórum o športe paintball
 
 FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny   Registrácia 
 Nastavenia   Súkromné správy   Prihlásenie 

Paintball tehelna Belusa

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra PAINTBALL Žilina -> Organizácia paintballových akcíí
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Peter



Založený: 12 október 2008
Príspevky: 7
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2009 7:29 pm    Predmet: Paintball tehelna Belusa Odpovedať s citátom

Chcem vam predstavit areal kde sme boli hrat cez vikend s chalanmi z PU. Ich bolo 16! a my sme prisli v pocte 4kusy, ale ten priestor uzivi, si myslim, kludne aj raz tolko. Ak by mal niekto chut si ist zahrat nech da vediet. Ja by som bol eventualne schopny ist hrat aj cez tyzden. Hrozne sa mi tam pacilo:nD

Fotky lokacia a popis najdete tu --> http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=hriste&hid=180

teren je tam neobvykle variabilny.je tam luka s travovym porastom a malymi brezami sem tam krikmi, plus v rade rozmiestnene murovane stlpy cca 450x450, dalej budovy |zrucaniny domov a samotna tehelna| a les krasne clenity s prirodnymi valmi takze na svoje si pride kazdy maskovany hrac (o;

v dohladnej dobe si brusime zuby na dalsiu akciu, takze nezaväzne kto by mal zaujem nech tu napise, bude zaradeny do cakacej listiny;oD:DVery Happy

S pozdravom Peter alias Kubko z tymu Utocne Ovecky
ZDAR!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra PAINTBALL Žilina -> Organizácia paintballových akcíí Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group - phpBB Podpora - www.phpbb.sk
phpBB podpora - Slovenský preklad - www.pcforum.skDesign by SkaidonDesigns | Distributed by Olate